Konkurs astronomiczny 2014 - FINAŁ

Z małym opóźnieniem przekazujemy relację z finału konkursu astronomicznego w ramach programu edukacyjnego "Matematyka po godzinach". Dnia 30 maja 2014 r. o godz. 19:00 siedem osób wzięło udział w teście kończącym blisko czteromiesięczne zmagania. Sprawdzian wiedzy zdobywanej w trakcie trwania konkursu na spotkaniach naszego Kółka Astronomicznego "Gromada Otwarta", odbył się w sali na pierwszym piętrze budynku Oratorium Młodzieżowego w Pogrzebieniu. Po 30 min. uczestnicy poszli na przerwę, w czasie której sprawdziliśmy i podliczyliśmy wyniki. Wręczenie nagród nastąpiło jeszcze tego samego dnia. Pierwsze miejsce exe quo zdobyli: Klaudia Waniek i Łukasz Raczyński, trzecie miejsce zajęła Sylwia Kocjan. Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom, którzy odważyli się wziąć udział w tym dosyć trudnym teście. Nikt nie odszedł z pustymi rękami. Fotorelacja.